Meie teenused

Fassaadide soojustamine Fassaadide krohvimine Remont ja restaureering Välisviimistlus

Kaasaegsed soojustamise ja fassaadide viimistluse tehnoloogiad võimaldavad hoone soojustamiseks kasutada vahtpolüstüreeni ja mineraalvilla. Sellised soojustussüsteemid on pikaealised ja vastupidavad erinevatele ilmastikuoludele.

Vaata lähemalt

Kaasaegsed krohvid ja värvkatted on vastupidavamad kui need mida me oleme harjunud nägema pragunemas ja alla kukkumas. Tänapäeval krohvid sisaldavad endas modifitseerituid komponente, millesse on lisatud pulbreid ja polümeere, mis muudavad krohvi vastupidavamaks.

Vaata lähemalt

Fassaadi välimus – see on esimene asi mis silma hakkab, mistõttu on väga vajalik hoonete fassaadide õigeaegne hooldamine ja remontimine. Fassaadide restaureerimine on kõige raskem kõikidest fassaaditöö liikidest, sest see nõuab juveliiri täpsust ja meisterlikkust.

Vaata lähemalt

Fassaadide ehitus ja renoveerimine– see on tõeline kunst paljude suundade ja stiilidega. Hoonet võib kujundada klassikalises stiilis või anda sellele moodsa välimuse.

Vaata lähemalt


Fassaadide puhastus Vihmaveesüsteemid Betoonitööd Lisateenused

Tänu uuele tehnoloogiale saab pesta hooneid maapinnalt, kuni 25 meetri kõrguseni tellinguteta, tõstukiteta, mis kiirendab tööde teostamist ja säästab Teie raha.

Vaata lähemalt

Aknaplekk– akna olulisim osa, ettenähtud vihmavee ärajuhtimiseks. Aknal, millel pole aknaplekk koguneb niiskus konstruktsiooni sisse, aeglaselt kuid kindlalt seda hävitades.

Vaata lähemalt

Sillutusriba- on vahetult vundamendi ja fassaadisokli kõrvale valatud betoonist majaäär, mis takistab sademete imbumist taldmiku alla.

Vaata lähemalt

Kuigi meie firma põhisuunitlus on fassaaditööd, oleme aastatega omandanud ka üsna suure üldehituslikku töökogemust mis võimaldab meil pakkuda ka lisateenuseid.

Vaata lähemalt
Baufas OÜ | Leheküljel kasutatav materjal on autoriõigusega kaitstud | Phone: (+372) 55 85 890 | info@baufas.ee